O NASŁodzie RIVERFOX, to łodzie tworzone z pasją. Dlatego właśnie są takie wyjątkowe.

Pomysłodawcą marki RIVERFOX jest Krzysztof Kacprzak - pasjonat wędkarstwa i jeden z propagatorów nowoczesnego wędkarstwa spinningowego. W zawodach spinningowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym startuje już od ponad 20 lat. Od ponad 10 lat jest członkiem Spinningowej Kadry Narodowej. Jest wielokrotnym medalistą zawodów, dwukrotnym zwycięzcą zawodów Team Boat Master, zdobywcą tytułu Spinningowego Mistrza Świata oraz drużynowego Mistrza i Vicemistrza Świata. Z powodzeniem organizuje zawody spinningowe z cyklu Grand Prix i Mistrzostwa Polski.

Produkując łodzie RIVERFOX Krzysztof Kacprzak stawia na nowatorskie i perspektywiczne rozwiązania, które gwarantują bezpieczne i przyjemne wędkowanie. Jest praktykiem, a nie teoretykiem, co powoduje, że jest wysoko ceniony w świecie wędkarskim. Jego łodzie RIVERFOX cieszą się dużym uznaniem wśród wędkarzy.

Jest człowiekiem z pasją - posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie wędkarstwa i sam sobie stawia nowe wymagania, tym samym tworząc przyszłość.